Rektuacja

Krok 1

Możesz dokonać zapisu na studia u naszego lokalnego Partnera (udzieli Ci informacji) lub drogą pocztową (zadzwonimy do Ciebie po otrzymaniu dokumentów) lub poprzez formularz on-line (otrzymasz mail z instrukcjami).

Krok 2

Po dokonaniu rekrutacji zaprosimy Cię w październiku na spotkanie organizacyjne blisko Twojego miejsca zamieszkania (w rekrutacji zimowej spotkania w marcu). Na tym spotkaniu podpiszesz umowę i otrzymasz potrzebne Ci informacje i zaświadczenia.

Krok 3

Po spotkaniu organizacyjnym przekazujemy harmonogram zajeć i konsultacji oraz wysyłamy indywidualny login i hasło na platformę e-learniongową. Rozpoczynasz studia i kończysz je pod opieką lokalnego Partnera.

Rekrutacja

Zapraszamy do naszych lokalnych Partnerów,

wykaz adresów poniżej,

w celu złożenia podania na studia lub uzyskania dodatkowych informacji.

Dokumenty rekrutacyjne

ZAPIS

ON-LINE


Nie musisz wychodzić z domu! Zapisz się na studia przez internet!

Wypełnij odpowiedni formularz poniżej i wyślij!

Wybierz rodzaj studiów - odpowiedni formularz:

podyplomowe / licencjackie lub magisterskie / medyczne.


 

RODO - WYSYŁAJĄC FORMULARZ ZATWIERDZASZ OŚWIADCZENIE: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesłania informacji dotyczących oferty i rekrutacji na podany w tym celu adres email [lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt]. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Instytut Studiów Podyplomowych - Centralne Biuro Rekrutacji z siedzibą Słowackiego 28, 97-300 Piotrków Tryb..

ZAPISUJĘ SIĘ NA STUDIA PODYPLOMOWE

ZAPISUJĘ SIĘ NA

STUDIA (I i II stopień)

LICENCJACKIE

LUB MAGISTERSKIE

ZAPISUJĘ SIĘ

FARMACJE

MEDYCYNE

 

PODYPLOMOWE

Kwalifikacyjne studia podyplomowe:

pedagogika

pedagogika specjalna

zarządzanie

administracja

zdrowie publiczne

kryminalistyka

MEDYCZNE

Studia realizowane na Ukrainie:

farmacja

medycyna

stomatologia

MAGISTER

Studia I i II stopnia:

pedagogika

pedagogika specjalna

pedagogika wczesnoszkolna

prawo

bezpieczeństwo narodowe

administracja

zarządzanie

CENTRALNE BIURO REKRUTACJI

SŁOWACKIEGO 28/14, 97-300 PIOTRKÓW TRYB.

TEL.: 0048 44 777 00 16

Skontaktuj

się z nami

RODO - WYSYŁAJĄC FORMULARZ: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesłania informacji dotyczących oferty i rekrutacji na podany w tym celu adres email [lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt]. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Instytut Studiów Podyplomowych z siedzibą Słowackiego 28, 97-300 Piotrków Tryb..