Covid a inauguracje

Dodano 14.10.2020

Szanowni Państwo,

na dziś planujemy tradycyjne inauguracje z zachowaniem reżimu sanitarnego, ale ponieważ zadają Państwo pytania dotyczące ewentualnej Waszej nieobecności lub odwołania inauguracji ze względu na zaostrzenie przepisów pandemicznych, informujemy, że:

  • inauguracje tradycyjne to możliwość odpowiedzi na pytania, zawarcie umów, wydanie zaświadczeń, możliwość dobrania drugiego (trzeciego ) kierunku oraz indywidualne konsultacje, tak więc postaramy się aby one odbyły się
  • w przypadku Państwa nieobecności na tradycyjnej inauguracji (np.: kwarantanna lub inna uzasadniona przyczyna) prosimy o indywidualny kontakt z naszym Partnerem lub z centralą (695 777 415 lub 609 407 414)
  • w przypadku odwołania tradycyjnej inauguracji zorganizujemy w innym terminie inaugurację interaktywną za pomocą ZOOM, ustalimy termin (godzinny popołudniowe) i poinformujemy Was z wyprzedzeniem minimum 3 dni, każdy z Was otrzyma przed inauguracją link, w który wystarczy kliknąć aby dołączyć do inauguracji. Spotkanie będzie interaktywne w dwie strony, to znaczy, ze będziecie mieli możliwość uzyskania odpowiedzi na pytania, możliwość dobrania drugiego (trzeciego ) kierunku oraz indywidualnych konsultacji, umowy wtedy wyślemy Wam mailem, Państwo je podpiszecie i albo dostarczycie do Partnera lub pocztą, zaświadczenia będą wtedy do odbioru w naszym Lokalnym Punkcie Rekrutacyjnym lub wyślemy pocztą (po zawarciu umowy)

Planujemy tradycyjne konsultacje, jak co roku, jeśli nie dojdą one do skutku ze względu na pogorszenie sytuacji pandemicznej będą skumulowane w czasie możliwym do ich realizacji.

Od listopada będzie zaś dostępne narzędzie do zdalnego kształcenia, oprócz platformy e-learningowej, będą mieli Państwo dostęp do wykładów on-line (webinaria) oraz do zajęć specjalnościowych - interaktywnych z naszymi wykładowcami.

Do zobaczenia więc na inauguracji!

Pozdrawiamy.

 

Magdalena Jakubczyk

/Dyrektor Centralnego Biura Rekrutacji Instytutu Studiów Podyplomowych/

+48 609 407 414

 

 

PODYPLOMOWE

Kwalifikacyjne studia podyplomowe:

pedagogika

pedagogika specjalna

zarządzanie

administracja

zdrowie publiczne

kryminalistyka

MEDYCZNE

Studia realizowane na Ukrainie:

farmacja

medycyna

stomatologia

MAGISTER

Studia I i II stopnia:

pedagogika

pedagogika specjalna

pedagogika wczesnoszkolna

prawo

bezpieczeństwo narodowe

administracja

zarządzanie

CENTRALNE BIURO REKRUTACJI

SŁOWACKIEGO 28/14, 97-300 PIOTRKÓW TRYB.

TEL.: 0048 44 777 00 16

Skontaktuj

się z nami

RODO - WYSYŁAJĄC FORMULARZ: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesłania informacji dotyczących oferty i rekrutacji na podany w tym celu adres email [lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt]. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Instytut Studiów Podyplomowych z siedzibą Słowackiego 28, 97-300 Piotrków Tryb..