Spotkania inauguracyjne 2020/21

Dodano 7.10.2020

Już niebawem rozpoczniemy lokalne spotkania inauguracyjne studiów podyplomowych. Oficjalna ogólnopolska inauguracja odbędzie się online w dniu 24 października.

Terminy już potwierdzone lokalnych inauguracji:

17 X 2020 - Polkowice i Leszno

18 X 2020 - Sandomierz i Tarnobrzeg

23 X 2020 - Puławy

24 X 2020 - Przemyśl i Tarnów

25 X 2020 - Śląsk: Rybnik, Chorzów i Gliwice

Inauguracje odbędą się też w Świdnicy, Oświęcimiu, Elblągu, Tczewie, Włoszczowie, Staszowie, Chełmnie oraz w wybranych oddziałach powiatowych ZNP Okręgu Podlaskiego. Terminy będą wkrótce ustalane i podamy je na naszej stronie.

PODYPLOMOWE

Kwalifikacyjne studia podyplomowe:

pedagogika

pedagogika specjalna

zarządzanie

administracja

zdrowie publiczne

kryminalistyka

MEDYCZNE

Studia realizowane na Ukrainie:

farmacja

medycyna

stomatologia

MAGISTER

Studia I i II stopnia:

pedagogika

pedagogika specjalna

pedagogika wczesnoszkolna

prawo

bezpieczeństwo narodowe

administracja

zarządzanie

CENTRALNE BIURO REKRUTACJI

SŁOWACKIEGO 28/14, 97-300 PIOTRKÓW TRYB.

TEL.: 0048 44 777 00 16

Skontaktuj

się z nami

RODO - WYSYŁAJĄC FORMULARZ: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesłania informacji dotyczących oferty i rekrutacji na podany w tym celu adres email [lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt]. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Instytut Studiów Podyplomowych z siedzibą Słowackiego 28, 97-300 Piotrków Tryb..