Nowa możliwość: pedagogika wczesnoszkolna i specjalna

Dodano 20.7.2020

Od 2019 roku w wyniku zmian w kształceniu nauczycieli nie jest możliwe zdobycie kwalifikacji na studiach podyplomowych z zakresu pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolej oraz pedagogiki specjalnej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom środowiska zdecydowalizmy się na otwarcie nowej możliwości w roku 2020 dla nauczycieli i pedagogów. Proponujemy uzupełniające studia magisterskie na tych, wycofanych z oferty podyplomowej, kierunkach: Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna oraz Pedagogika specjalna.

Proponujemy tryb indywidualny dla czynnych zawodowo nauczycieli, którzy chcą zdobyć te kwalifikacje. Okres studiów wyniesie około 2 lat, zakończy się nie świadectwem studiów podyplomowych, ale dyplomem magistra. Więcej informacji u nszych Partnerów oraz pod numerem telefonu 609 407 414.

PODYPLOMOWE

Kwalifikacyjne studia podyplomowe:

pedagogika

pedagogika specjalna

zarządzanie

administracja

zdrowie publiczne

kryminalistyka

MEDYCZNE

Studia realizowane na Ukrainie:

farmacja

medycyna

stomatologia

MAGISTER

Studia I i II stopnia:

pedagogika

pedagogika specjalna

pedagogika wczesnoszkolna

prawo

bezpieczeństwo narodowe

administracja

zarządzanie

CENTRALNE BIURO REKRUTACJI

SŁOWACKIEGO 28/14, 97-300 PIOTRKÓW TRYB.

TEL.: 0048 44 777 00 16

Skontaktuj

się z nami

RODO - WYSYŁAJĄC FORMULARZ: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesłania informacji dotyczących oferty i rekrutacji na podany w tym celu adres email [lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt]. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Instytut Studiów Podyplomowych z siedzibą Słowackiego 28, 97-300 Piotrków Tryb..